רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

תוספות ואביזרים לסוככים

מערכת תאורת לד:
תאורה בהירה ונעימה ליושבים תחת הסוכך, פסי התאורה מותקנים על גבי חלקו הפנימי של קורת הסוכך הקדמית. מערכת התאורה בעלת מטען נפרד
זרוע נוספת לחיזוק הסוכך:
כסטנדרט, סוכך זרועות מגיע עם שתי זרועות. בסוככים גדולים מומלץ להוסיף זרוע שלישית ולעיתים אף רביעית על מנת להקנות לסוכך יציבות רבה יותר.
וויסות עצמי של שיפוע הסוכך:
תוספת שימושית ביותר המאפשרת לכם לשלוט בשיפוע הסוכך. ניתן לווסת כל זרוע בנפרד מאפס מעלות (אופקי) ועד 40 מעלות. היתרון הגדול כאן הוא חסימת קרני השמש כשאלו חודרות לתוך הבית בזוויות נמוכות (למשל בשעות אחר הצהריים במרפסת מערבית).
מנוע חשמלי מתוצרת JOLLY MOTOR בעל כוח הרמה של עד 120 קילו:
מאפשר פתיחה חשמלית של הסוכך ומונע מכם את הצורך לסובב ידית. המנוע בעל אחריות ל- 5 שנים.
מנוע חשמלי מתוצרת JOLLY MOTOR משולב בהפעלה ידנית:
מאפשר לכם את האופציה פתיחה וסגירה של הסוכך, או באמצעות מפסק חשמלי או בהפעלה ידנית ע"י סיבוב מנואלה (ידית). מומלץ לשומרי שבת וכן משמש כגיבוי במקרים של הפסקת חשמל (קריטי בחורף, ברוחות חזקות וכאשר הסוכך במצב פתיחה מלא).
חיישן רוח:
סוגר באופן אוטומטי את מנגנון הסוכך ברוחות חזקות. מידת הרגישות של החיישן ניתנת לכיוון מראש.
שלט רחוק + משדר:
מאפשר לכם לשלוט על פתיחה וסגירת הסוכך מבלי לגשת למפסק. השלט הינו שלט חד ערוצי או רב ערוצי (שליטה על מספר סוככים) ובעל טווח קליטה גבוהה. השלט עבר ביקורת ובדיקות של מכון התקנים ומשרד התקשורת. השלט יכול להיות מגובה במפסק קיר ויכול אף להשתלב במערכת של בית חכם.
גגון ביניים מאלומיניום:
גגון העשוי אלומיניום משוך איכותי (שעבר תהליך אקסטרוזיה) ותפקידו לאטום את המרווח שבין מנגנון הסוכך לבין הקיר.
אומגה:
האומגה רצוי שתתוקן בסוככים בעלי אורך של 6 מטר ומעלה, תפקידה הוא למנוע עיוות אפשרי של צינור הגלילה של הבד (בשל האורך) , עיוות זה אינו נראה בדרך כלל בעין, אולם, הוא גורם לכך שבעת פתיחת הסוכך, הבד נגלל בצורה לא ישרה, עם כפלים. האומגה מונעת זאת ושומרת על פריסה אחידה של הבד באמצעות חיזוק ייצוב צינור גלילת הבד.