רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

פרגולות

פרגולות הינן פתרון דקורטיבי, עמיד ומאוד שימושי להצללה של שטחים גדולים במרפסת או בגינה. לנו, בברק סוככים ופרגולת, קיים ניסיון עשיר בתכנון, ייצור, ובנייה של פרגולות.
פרגולה, בניגוד לסוכך (שהוא כמעט "מוצר מדף") היא מוצר שמתוכנן באופן אישי ועל כן אף פרגולה לא זהה לאחרת. מסיבה זו חשוב מאוד שהתכנון, הייצור וההרכבה ייעשו ע"י מקצוענים בעלי ניסיון.
היתרון הגדול של פרגולה הוא שפרגולה, בניגוד לסוכך זרועות, מתאימה לכל עונות השנה (בדגמים  מסוימים אף בעלת יכולת אטימה כנגד מים!).
החומרים ממנה עשויה הפרגולה
בעיקרון, סוגי הפרגולות נחלקים לשלושה:
עץ
פח
אלומיניום
אנו מאמינים בעמידות, בחוסן ובאורך החיים של האלומיניום.
האלומיניום בו אנו עושים שימוש הינו איכותי, קל משקל אך חזק ועמיד ביותר, אשר בניגוד לעץ אינו דורש תחזוקה, הוא אינו מתבלה, נרקב, נסדק או מתעוות ותמיד נראה נפלא.
פרגולות העשויות פח מכופף (שלבים של 0.7 מ"מ) גם להן חסרונות רבים. מדוע? החיסכון בעלויות החומרים יוצרות פרגולה בעלת דפנות דקות שמרעישות בגשם ובעלי יציבות מבנית חלשה, מה שעשוי להביא לכיפוף לא רצוני של החומר. הפרגולות שלנו, לעומת זאת, עשויות אלומיניום מלא (אקסטרוזי) וצבוע בצביעה אלקטרו-סטטית (צביעה באבקה ומטען חשמלי) שהינה הצביעה האיכותית והיסודית ביותר.
ניתן לצבוע את פרגולות האלומיניום במגוון צבעים נרחב מתוך מניפת צבעי RAL (מניפת צבעי האלומיניום האוניברסלית. בנוסף אנו מציעים לכם צביעת איירון וצביעה מגורענת מרהיבה.
אז מה עושה את פרגולות האלומיניום שלנו איכותיות במיוחד ביחס למתחרים?
שלבי הפרגולה הם בעובי של 1.8 מ"מ – עוביים החריג בשוק מבטיח שלא ייווצר אפקט של תיבת תהודה כאשר טיפות של גשם דופקות עליו, ולכן הפרגולה לא תרעיש בגשם.
איכות האלומיניום מבטיחה לכם יציבות מבנית וחוסן גבוה, עמידות מוחלטת כנגד חלודה וכן צביעה חזקה שלא מתקלפת או דוהה.
אנו עושים שימוש באלומיניום בלבד ללא חלקי ברזל מחלידים וללא כל חלקי פלסטיק, היתרון בהימנעות מפלסטיק, דרך אגב, הוא עמידות לאורך שנים שכן הפלסטיק, במגע ממושך עם שמש, מתבקע ומתפוצץ.
"חוק הפרגולות" החדש
עד חוק הפרגולות, על מנת להתקין פרגולה בביתכם היה צורך בתהליך מורכב של היתרים ביורוקרטיים בשל הגדרתה של הפרגולה בחוק כ"מבנה קל" (בניגוד להגדרה של סוכך זרועות "כמבנה ארעי") כיום יש רק צורך לעמוד בקריטריונים תכנוניים אשר נקבעו מראש בחוק, אך אל דאגה, אנו מספקים אישור מהנדס על טיב המוצר. כל שנותר לכם הוא ליהנות ממוצר אסתטי, שימושי ומאריך שנים ללא תחזוקה.